Hizmetlerimiz

Deniz Yolu Taşımacılığı (Konteyner ve Açıkyük Gemileri)


AÇIK YÜK GEMİLERİ İLE TAŞIMA

Aygün Lojistik gemi kiralama departmanıyla, amatörlerle direkt temas kurarak özel indirimli navlunlara çalışma imkanı yaratmaktadır. Ürünleri uygun gemilere yükleyerek, lashing işlemlerini tamamladıktan sonra son noktaya kadar teslim etmektedir. Gerek liman sahası gerekse limanın dışındaki bütün gümrüklü, gümrüksüz (özel) sahalarda, müşterilerimizin tüm depolama elleçleme işlemlerini yapmaktayız.


KONTEYNER TAŞIMACILIĞI VE FORWARDERLİK HİZMETLERİ

Amatörlerle direk temas kurarak kiraladığımız konteynerları gerek müşteri fabrikasında, gerekse liman sahasında dolum yaparak yükün teslim edilmesine kadar bütün sürecin takibini yaparak sağlamak ve bilgilendirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşteri isteğine göre geçici kabul ve transit gümrükleme işlemlerini iç nakliye organizasyonunu müşterilerimizin talebine göre gerçekleştirmekteyiz.

Kara Yolu Taşımacılığı

Aygün Lojistik kurulduğu günden itibaren kara yolu taşımacılığında çalıştığı hatlarda zirvede yerini almıştır. Türkiye'den, Avrupa ülkelerine (Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya, Belçika, Hollanda, Romanya, Bulgaristan, Fas, Tunus, Cezayir, Korsika ve Malta) Türki Cumhuriyetleri'ne ve Ortadoğu Ülkelerinden düzenli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'den bu ülkelere ve yine ayni ülkelerden Türkiye'ye karşılıklı olarak düzenli olarak Parsiyel yük, Komple yük ve proje yük taşımacılığı yapmaktadır.

Müşterilerinin Talepleri doğrultusunda kapıdan kapıya (Door to Door) teslimatlar şekliyle hizmet vermekte ve istenildiğinde yurt dışı iletişim ve temsilciliğini de üstlenmektedir. Talepler doğrultusunda müşterinin adına siparişlerini takip etmek, yurt içinde ve yurt dışında ambalajlama ve depolama hizmetleri ile bir bütün lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Yurtiçi nakliyelerinizi kapıdan kapıya teslim etmekteyiz ve bütün sürecin takibini yaparak müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Aygün Lojistik çalıştığı ülkelerde ki partnerleri ile birlikte kalite anlayışı çerçevesinde ve sorumluluğunun bilincinde hizmetler sunmaktadır.

Ağır Taşımacılık

Aygün Lojistik, Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler’den gelen veya giden standart ölçülerden daha geniş, ağır veya yüksek yüklerin taşımalarını organize edebilmektedir.

Proje Ağır Yük Taşımacılığındaki Hizmetlerimiz:
• Yurtiçinde bir noktadan diğerine ağır ve/veya geniş yük sevkiyatları
• Ağır ve/veya hacimli malzemelerin adresten adrese taşıması
• Elleçleme hizmeti
• Adres liman taşımaları
• Bir ülkeden bir başka ülkeye taşıma
• Tekne ve diğer deniz araçlarında uluslar arası taşımaları
• Dökümantasyon, gümrükleme ve izin belgelerinin hazırlanması
• Eskort hizmeti

Bunların yanı sıra, projeler kapsamında yapılacak taşımalara ilişkin olarak müşterilerimize, lojistik hizmetlerin aşamalarının belirlenmesi, zaman ve maliyet analizlerinin yapılması, ihtiyaç duyulan döküman ve bilgi altyapısının oluşturulması, ideal taşıma araçları ve rotaların belirlenmesi v.b hizmetler uzman kadromuz tarafından verilmektedir

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Nakliye Yönetimi, Çözümler

Nakliye Yönetimi ve çözümü, ürünlerin bir noktadan diğerine fiziksel olarak taşınması ile ilgili tüm aktiviteleri destekler.

Siparişler için nakliye talepleri oluşturulması; nakliyenin planlanması; nakliye işlerinin yürütülmesi için anlaşmalar yapılması; nakliye masraflarının sipariş veren yada tedarikçi tarafında hesaplanması gibi işlemlerde tam destek vermekteyiz.

İşletmeler, tecrübe ve desteklerimizden faydalanarak etkin bir nakliye planlaması yaratabilir, nakliye süreçlerini izleyebilir ve gerektiğinde hizmet kalitesi, maliyet ve kaynak mevcudiyetine göre sınırlamalar koyabilir. Maliyet tasarrufu ve kaynakların verimli kullanımına da katkı sağlayan işletmeler, orijinal nakliye planından sapmaları tespit edebilir ve bu gibi değişikliklere zamanında tepki verebilirler. Aygün Lojistik olarak tüm hizmetlerimiz işletmenize özel çözümler üretmek ve işlemlerin bitişina kadar takipçi olmaktır.